Preparātu izveidošanas principi


Preparātu izveidošanas principi

Vēršam Jūsu uzmanību uz antioksidantu laboratorisko un klīnisko pētījumu rezultātiem, kurus ieguvuši uzņēmuma „Catalysis” speciālisti spāņu bioķīmiķa, eksperimentātora un zinātnieka Antonio Martina Gonsalesa vadībā. Uzrādītas neapšaubāmas dabisko antioksidantu (augu ekstraktu, vitamīnu, organisko skābju, minerālvielu) katalītiskās aktivācijas priekšrocības, kas ļauj, nemainot sākuma molekulu ķīmisko uzbūvi, desmitkārtīgi paaugstināt bioloģisko un attiecīgi arī pamata preparātu terapeitisko aktivitāti. Molekulārās aktivizācijas process parādīts ar dažādu analīzes metožu palīdzību, kas izskaidro atšķirību starp izmantotajiem antioksidantiem un to aktivētajām molekulām un uzrāda faktorus, kas ietekmē aktivizācijas mehānismu.

Tāpat sniegti dati, kas ranžē pastāvošās cilvēka uztura problēmas un ar to saistītās novecošanās problēmas, kas nosakāmas pēc organismā notiekošo oksidēšanās procesu un citu ķīmisko reakciju norises veida, un aprakstīti svarīgākie metaboliskie antioksidanti un katalizatori.

Publikāciju sadaļā par preparātiem sniegti medicīniski zinātniskajos žurnālos publicēti raksti par preparātiem un klīnisko pētījumu rezultāti


Kā ar mums sazināties?
    REVDI PM SIA
tālrunis:
e-pasts:
adrese:
Reģ.N 40003423314
+371 67556696
info@revdi.lv
Katoļu 35, Rīga, LV1003
----