Vīriešu neauglības ārstēšana

Vīriešu neauglības ārstēšana

Ārstēšana

Balstoties uz sūdzībām, anamnēzi, spermogrammu un diagnostiski nozīmīgiem laboratoriskiem un instrumentāliem papildu izmeklējumiem, tiek uzrādīti vīrišķo dzimumdziedzeru darbības traucējumi, to lokalizācija, tiek noteikta diagnoze un nozīmēta kompleksa terapija, nereti – vairāku etapu ar ļoti individuālu dažādas izcelsmes ārstēšanas līdzekļu kombināciju, fizioterapiju vai operatīvo korekciju, vai to kombinācija, ņemot vērā konstatēto pataloģiju.

1. Ārstēšanai jābūt kompleksai, iekļaujot gan pamata preparātus, gan arī imunitāti un spermatoģenēzi uzturošus (vai stimulējošus) preparātus.

2. Ārstēšanai jābūt pietiekami ilgstošai. Tā kā spermatozoīdu nobriešana notiek 70 dienas, tad ārstēšanas kursam jābūt vismaz tikpat ilgam. Citādi patoloģisko spermiju izstrādi aizstāt ar normālu neizdosies.

3. Kontroles spermogramma jānodod aptuveni 4-6 nedēļas pēc ārstēšanās kursa beigām: lai sēklinieki, būdami veselā stāvoklī, paspētu izstrādāt jaunu spermatozoīdu masu. Tad būs skaidri saprotams, ka iegūtie rādītāji attiecas uz jauno spermatozoīdu populāciju, nevis ir saglabājušies no iepriekšējā stāvokļa.

4. Ārstēšana nedrīkst turpināties ilgāk par pusgadu: ja tā nav sekmīga ar vienu, diviem kursiem, turpmākā terapija nav perspektīva. Nākas pieņemt esošo stāvokli kā faktu – un, no tā norobežojoties, izmantot attiecīgās apaugļošanas metodes. Tas ir ļoti būtiski, ja ir nelieli uzlabojumi: tas dod cerību uz turpmākiem uzlabojumiem..., kuri tomēr ne vienmēr notiek. Rezultātā pastāv risks pazaudēt laiku, tiecoties pēc uzlabojumiem, kuru nekad nebūs.

5. Ja jūs negatavojaties mēģināt ieņemt bērnu TŪLĪT pēc spermas rādītāju uzlabošanās, ir vērts izmantot kriobankas pakalpojumus un iesaldēt spermas porciju nākotnei. Diemžēl daudzos gadījumos iegūtais uzlabojums izrādās nenoturīgs (īpaši, ja ir hormonālas problēmas). Un var notikt tā, ka pēc gada sperma atkal vairs nebūs labākas kvalitātes – tieši tad, kad nolemsiet ieņemt bērniņu. Tieši tas pats – ja jūs mēģinājāt, bet neizdevās: labāk, lai rezervē ir kriokonservēta sperma, nekā vēlreiz veikt visu ārstēšanās kursu.


Uz lapas sākumu


Back to the list


Kā ar mums sazināties?
    REVDI PM SIA
tālrunis:
e-pasts:
adrese:
Reģ.N 40003423314
+371 67556696
info@revdi.lv
Katoļu 35, Rīga, LV1003
----