Celulīts


Celulīts ir stāvoklis, kad uz ādas ir redzamas zonas, zem kurām ir tauku nogulsnes, kas piešķir tai nelīdzenu, grumbuļainu izskatu. Parasti tas visvairāk ir pamanāms uz dibena un augšstilbiem un visbiežāk tas parādās pēc pubertātes. Saprotams, ka tas bojā cilvēku, jo īpaši sieviešu, dabīgo skaistumu, un rada tām sociālu un psiholoģisku diskomfortu.

Tas ietver:

 • diskomfortu;
 • depresiju;
 • stresa reakcijas;
 • miega traucējumus utt.
Cēloņi:
 • nepilnvērtīgs uzturs;
 • lēna vielmaiņa;
 • hormonālie faktori;
 • fizisko aktivitāšu trūkums;
 • dehidratācija;
 • ķermeņa kopējais tauku daudzums;
 • apģērbs;
 • dzīvesveids.
Pieci iemesli, kādēļ veidojas celulīts:
 1. Toksiski uzkrājumi.
 2. Palielinātas tauku šūnas.
 3. Slikta cirkulācija.
 4. Saistaudu fibroze.
 5. Ūdens uzkrāšanās.
Valda vispārējs uzskats, ka celulīts mēdz būt tikai cilvēkiem ar lieko svaru, taču tas tā nav. Pat slaidiem cilvēkiem var būt celulīts. Taču cilvēki ar lieko svaru var samazināt celulītu, zaudējot svaru. Celulīts biežāk sastopams sievietēm, nekā vīriešiem. Ja kādai sievietei ģimenē ir celulīts, pastāv ļoti liela iespēja, ka arī citām šīs ģimenes sievietēm tas būs. Celulīts ir mazāk pamanāms uz tumšas ādas.

Celulīta ārstēšana: pieejamās metodes un to ierobežojum.

Tirgū ir daudz produktu un līdzekļu, kas sola jūs atbrīvot no celulīta uz augšstilbiem un dibena, taču ir maz pierādījumu par to efektivitāti un ilgstošu iedarbību. Vēl jo vairāk, šīm metodēm pastāv vairāki ierobežojumi:

Celulīta krēmi:

Šie krēmi it kā izšķīdina taukus un nogludina ādu, taču daudzi no tiem satur aminofilīnu - recepšu medikamentu, kas paredzēts astmas ārstēšanai. Nav zinātnisku pierādījumu par to, ka šie krēmi būtu efektīvi cīņā ar celulītu, un dažiem cilvēkiem tie var būt kaitīgi.

Liposakcija:

Šī ir ķirurģiska procedūra, lai likvidētu ķermenī esošās tauku nogulsnes. Neraugoties uz to liposakcija likvidē tikai dziļās tauku nogulsnes, bet nevis celulītu, kas atrodas tieši zem ādas.

Mezoterapija:

Mezoterapija ir sākotnēji izstrādāta Eiropā, lai mazinātu diskomfortu iekaisīgu ādas stāvokļu gadījumā. Tās laikā iespējams sašķelt taukus un nedaudz uzlabot celulīta skartās ādas izskatu. Taču pastāv arī ar to saistīti riski, kas ietver pietūkumu, infekcijas un nelīdzenu siluetu.

Lāzerterapija:

ASV Pārtikas un zāļu administrācija (FDA) ir atļāvusi izmantot ierīci, kas celulīta ārstēšanai izmanto lāzera enerģiju. Saskaņā ar ražotāja paziņoto, ierīce spēj izkausēt taukus zem ādas, sagraut šķiedru joslas zem ādas un stimulēt kolagēna sintēzi.

Masāža un SPA procedūras:

Masāžas un citas SPA procedūras spēj īslaicīgi uzlabot ādas bedraino izskatu, taču tās nespēj likvidēt celulītu.

Vairāki tirgū pieejamie pretcelulīta līdzekļi darbojas galvenokārt kā mitrinātīji.

Perfektam un klīniski pārbaudītam pretcelulīta līdzeklim ir jāsatur galveno sastāvdaļu kombinācijas, kas ir pierādījušas to efektivitāti, palīdzot nogludināt un padarīt tvirtākas celulīta skartās zonas. Visas šīs īpašības piemīt “Catalysis” unikālajam pretcelulīta līdzeklim MODULATOR®.


Kā ar mums sazināties?
    REVDI PM SIA
tālrunis:
e-pasts:
adrese:
Reģ.N 40003423314
+371 67556696
info@revdi.lv
Katoļu 35, Rīga, LV1003
----