Jūsu grozs ir tukšs.
Sākums » Partneri » Cheminova

Mūsu partneri:

Spānijas kompānijasCheminova Internacional un Catalysis.

Latvijas kompānijas, kas nodarbojas ar medikamentu vairumtirdzniecību, ir: Magnum Medical, Oribalt, Recipe Plus, TAMRO, Viola Farma.
Mēs cieši sadarbojamies ar vietējiem speciālistiem: Latvijas Dermatovenerologu asociāciju, Latvijas psoriāzes biedrību

Kompānija Cheminova Internacional, S.A. dibināta 1954.gadā. 80-jos gados par kompānijas darbības stratēģisko mērķi kļuva unikālu, efektīvu un cilvēka organismam nekaitīgu medikamentu un kosmētikas līdzekļu radīšana. Kompānijas zinātniskajos centros, sadarbībā ar Spānijas Zinātnisko pētījumu Augstāko padomi, tika uzsākti liela mēroga fizioķīmisko metožu pētījumi par vielu aktivizēšanu molekulārajā līmenī, kas dod iespēju principiāli paaugstināt substanču efektivitāti.

Rezultātā tika izstrādāts savs firmas “Know-How”:

  • Oriģinālas farmakoloģiskas tehnoloģijas, kas ļauj radīt stabilus, sarežģītus kompleksus no dažādām aktivizētām sastāvdaļām.

  • Racionāli izvēlētas sastāvdaļu kombinācijas, lai sasniegtu optimālu darbības efektivitāti un nekaitētu  organismam  (izmanto tikai dabīgas un organismam nekaitīgas vielas)

Ņemot vērā hronisko slimnieku vajadzības, kompānijas speciālisti ir izstrādājuši unikālus, efektīgus  un nekaitīgus preparātus SKIN-CAP (aerosols, krēms un šampūns), EPIGEN (aerosols un krēms), BOROZIN un RELAXNOVA.Kā ar mums sazināties?

tālrunis:
e-pasts:
adrese:

67556696
info@revdi.lv
Katoļu 35, Rīga, LV1003
 
 
Разработка сайта: IT RIGA
 
Top.LV
Latvijas Reitingi