Jūsu grozs ir tukšs.
Sākums » Partneri » Catalysis

Mūsu partneri:

Spānijas kompānijasCheminova Internacional un Catalysis.

Latvijas kompānijas, kas nodarbojas ar medikamentu vairumtirdzniecību, ir: Magnum Medical, Oribalt, Recipe Plus, TAMRO, Viola Farma.
Mēs cieši sadarbojamies ar vietējiem speciālistiem: Latvijas Dermatovenerologu asociāciju, Latvijas psoriāzes biedrību

Catalysis, S .l. ir neatkarīga laboratorija, kuras darbības pamatā ir jaunu ārstnieciski atjaunojošu līdzekļu izstrādāšana un ieviešana.

Kompānijas zinātnieku spēki ziedoti aizvien jaunu preparātu izstrādāšanai slimniekiem, kas sirgst ar plaši izplatītām slimībām: cukura diabētu, osteoporozi, dažādām imunodepresijām (piemēram HIV un herpes infekcijām, aknu hepatītiem) . Intensīvu pētījumu rezultātā tika radīti preparāti: GRANEX, KALSIS, VIUSID, FOLREX CICATRIX.

Firmas produkcija tiek razota no loti aktivam dabigajam izejvielam, izmantojot jaunakos atzinumus par dabisko   antioksidantu un antiradikalu agentu labveligo ietekmi uz cilveka organismu. Catalysis, s.l. preparatu  augsto efektivitati sasniedz dabisko izejvielu molekularas aktivacijas biokatlitiskaja procesa. Kompanijas izstradataja biokatalitiskaja procesa dabigie kimiskie ingredienti tiek aktiveti, neizmainot to kimiskas formulas.

Preparātus ražo vairākās Eiropas un Amerikas valstīs – uzņēmumos, kas aprīkoti ar visjaunākās paaudzes zinātnes un ražošanas sasniegumiem. Visi preparāti iziet stingru laboratorisko kontroli, atbilstoši EC direktīvām, kas regulē farmaceitisko, kosmētisko un diētisko produktu ražošanu.

Kompānija nepārtraukti veic intensīvus zinātniskos pētījumus ar mērķi izstrādāt jaunas ārstēšanas metodes pret dažādām slimībām. Patreiz ražošanas procesam tiek gatavoti jauni preparāti, kas palīdzēs cilvēkiem, kuri slimo ar Alcheimera slimību, artrozēm, depresiju, vēzi un aptaukošanos.Kā ar mums sazināties?

tālrunis:
e-pasts:
adrese:

67556696
info@revdi.lv
Katoļu 35, Rīga, LV1003
 
 
Разработка сайта: IT RIGA
 
Top.LV
Latvijas Reitingi